Вікторія Стельмах

Я навчаюся в одинадцятому класі. Пишу близько трьох років переважно  коротку прозу. Публікую майже всі свої тексти в соціяльних мережах. Мій блог #затишок_у_серці https://www.facebook.com/cossinesintheheart

Мрію видати свою збірку.

Від початку повномасштабного вторгнення маю на меті поширювати українську культуру й бути більш до неї дотичною. Зацікавилася фольклором, народною мітологією. Прагну підтримувати людей, бо люди є найціннішим джерелом сили для мене. 

Маю радикальні погляди: ворога треба вбивати безжально й не лише фізично, а передусім у своїх думках і своєму ставленні. 

Творчість – це те, що я можу дати суспільству. А отже, буду це робити, доки матиму змогу й натхнення. Моя країна – це все, що в мене є. І колись буде. Я нікому не дам образити її, навіть такому самому жителю, як і я. 

У мене ДЦП, маю інвалідність. Прагну довести, що всі люди мають право на повноцінне життя й доступність у своїх містах. Я брала участь у проєкті  “Від Териконів до Карпат” – і він дав мені дуже багато хороших спогадів, цінний досвід. Люди з інвалідністю можуть творити й творять, можуть самовиражатися й самовиражаються. Саме цього  навчив мене проєкт. 

Scroll to Top