banner
Поняття успіху доволі індивідуальне не тільки для кожної людини  залежно від віку, здібностей, виховання, характеру,  але й для кожної країни воно має свої національні ознаки, а також шлях до успіху для кожної нації свій.

Зараз Україна проходить складний період. І здається, що думати про успіх не час.

Але це не так!

Бо як відомо, темні часи народжують сильних людей, а вони будуть потрібні для відбудови сильної та успішної України!

Тому тут ми говоримо не тільки про успіх в цілому, а переважно про успіх по-українськи.

Українці завжди вміли досягати успіху УСУПЕРЕЧ різним важким обставинам в країні та особистому житті: війнам та революціям, втратам близьких і дому, вимушеній еміграції, заборонам та переслідуванням, репресіям, голодоморам, фізичні травмам та хворобам, психічним проблемам тощо. 

І досвід успішних українців у подоланні труднощів – це те, що може допомогти особливо вразливій під час війни категорії суспільства – дітям, підліткам та молоді повірити в себе й своє успішне майбутнє. 

Як зазначають психологи, зараз багато дітей, підлітків та молоді переживають важкі часи, мають зневіру та невпевненість, страх, що війна, а для багатьох і вимушена еміграція, завадять їм в особистій реалізації, у навчанні та виборі професії, у спроможності стати успішною людиною.  І найкращою та найбільш коректною допомогою їм психологи називають залучення до творчості, до участі в культурних проєктах, комунікації з однодумцями, обговорення та осмислення проблем, нарешті — “проговорення”, викладення своїх думок в усній, а краще — у письмовій формі. 

Тому ця платформа і є тим майданчиком, де можна ділитись своєю творчістю, презентувати себе, надихатись творчістю своїх однолітків, шукати однодумців та друзів.

Для початку пропонуємо визначити, що для вас успіх, успішність та шлях до нього.

Для цього пройдіть опитування
7 ЗВИЧОК ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ ПІДЛІТКІВ

Життя підлітків – це зовсім не казка. Мають безліч справ на які завжди обмаль часу. На їхніх плечах школа, домашні завдання, репетитори, спортивні секції, друзі, вечірки та батьки. Багато речей пробують вперше, через що інколи втрачають контроль над своїм життям. Шон Кові, син відомого письменника підприємця та мотиваційного спікера Стівена Кові написав книгу "7 звичок високоефективних підлітків" у якій розповідає як в такому не простому віці направити своє життя в перспективне русло. 
Звичка №1 – займай проактивну позицію. 
Звичка №2 - починаючи, думай, що вийде. 
Звичка №3 - першою чергою, першочергове. 
Звичка №4 - думай про виграш для всіх (win-win). 
Звичка №5 - старайся зрозуміти інших, потім шукай розуміння. 
Звичка №6 - знаходь синергію. 
Звичка №7 - загострюй пилку.
Scroll to Top