Ідея та Положення

УВАГА! КОНКУРС ЗАКІНЧИВСЯ. ЧЕКАЙТЕ НА НОВИЙ!

ПРИВІТ!

Ти володієш словом та маєш талант створювати  цікаві історії?

Або вмієш і любиш малювати?

Чи можеш створити цікаву презентацію-розповідь?

Тоді заходь сюди, цей конкурс саме для тебе!

Тут можна реалізувати себе:

★    як автор літературного твору: написати есе, нарис, розповідь, оповідання, інтерв’ю, казку або поезію;

★    або як художник-ілюстратор створити комікс-розповідь;

★    або створити захоплюючу презентацію.

Тема конкурсу не просто цікава, а й ВАЖЛИВА:

 МИ РАЗОМ СТВОРЮЄМО ПЕРШУ В УКРАЇНІ МОТИВАЦІЙНУ КНИГУ ПРО УСПІШНИХ УКРАЇНЦІВ, АВТОРАМИ ЯКОЇ БУДУТЬ ДІТИ ТА МОЛОДЬ!

Тому в проєкті :

можна більше дізнатись та надихатись непересічними історіями видатних українців з історії та сучасності, які досягли успіху в  будь-якій сфері від політики до мистецтва та спорту і довели, що можливо втілити будь-яку МРІЮ, навіть усупереч перешкодам і лихоліттю.

самому розповісти своїм одноліткам в цікавій для них формі про того успішного співвітчизника, історія якого тебе вразила й надихнула.

 І головне – стати одним з авторів книги про успішних українців!


А ще на тебе чекають  відзнаки, нагороди і можливості!

★    Ми обіцяємо, що всі якісні твори, які відповідають тематиці,  будуть викладені в соціальних мережах та на веб-платформі «Успіх усупереч» і їх побачить багато людей.

★    А найкращі 30 творів будуть надруковані в  спеціальній книзі  та будуть відзначені призами.

★    Автори, чиї твори будуть надруковані, отримають першу в Україні мотиваційну книгу «Успіх усупереч»  в друкованому вигляді.

★    Ти зможеш створити авторську сторінку на новій веб-платформі молоді  «Успіх усупереч».

 

І ще!!!
Отримай за свою інтелектуальну та творчу роботу справжній

ГОНОРАР*!

Буде обрана десятка найкращих робіт,
їх автори отримають грошовий гонорар
І цю десятку обиратимуть саме читачі, голосуючи за твір,
який сподобався найбільше.

(*Під гонораром розуміється грошова винагорода для авторів літературних та художніх творів – 1000 грн., для авторів комп’ютерних презентацій – 500 грн. Під отриманням гонорару мається на увазі перерахування  суми у вигляді благодійної допомоги на банківську карту. Для дітей до 18 років –  на рахунок  дорослого-поручителя. Призовой грошовий фонд – благодійні кошти партнерів проєкту)


Бажаєш бути успішним у своїй творчості? Тоді не зволікай!

★    Мрій!

★    Дій!

★    Досягай!

★    Перемагай!

 

Подолай складні обставини сьогодення – знайди власну формулу успіху та  проклади шлях до заповітної мети!
  

Реєструйся для участі в літературно-мистецькому конкурсі  «Успіх усупереч» вже зараз   https://forms.gle/1G1RjZHowhSwTs1v8

 

Положення Конкурсу скачати ПОЛОЖЕННЯ Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді «УСПІХ УСУПЕРЕЧ»

Афішу конкурсу афіша конкурсу.jpg

ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу
для дітей та молоді

«УСПІХ УСУПЕРЕЧ»

     Конкурс проводиться в рамках Всеукраїнського культурного проєкту “УСПІХ УСУПЕРЕЧ” (далі – Проєкт), який присвячений сильним та успішним українцям з історії та сучасності.

 

    1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу для дітей та підлітків «УСПІХ УСУПЕРЕЧ» (далі — Конкурс).

    1.2. Організаторами Конкурсу є Громадська організація “КРАЄЗНАВЧО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТОВО “Д.І.Я.”

    1.3. Конкурсом передбачається залучення до організації та проведення нових партнерів, підтримка яких сприятиме виконанню мети Конкурсу.

    1.4. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на сторінках Проєкту в соціальних мережах Facebook, Telegram, Instagram, а також у засобах масової інформації.

    1.5. Конкурс проводиться в електронному форматі.

    1.6. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI.

    1.7. Для організації та проведення Конкурсу затверджується склад Журі Конкурсу.

    1.8. За результатами проведення Конкурсу буде видано збірку творів-переможців.

    1.9 Проєкт здійснюється за підтримки Українського Культурного Фонду.

   

    2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ.

    2.1     Мета Конкурсу: Забезпечення можливостей для особистісного розвитку та самореалізації в складних умовах війни в Україні психологічно вразливої категорії суспільства – дітей, підлітків та молоді (до 19 років) – через залучення їх до літературної творчості, зміцнення їх віри в себе та свою успішну самореалізацію в житті через вивчення досвіду успішних українців.

    2.2 Завдання Конкурсу: Пошук й промоція талановитих юних особистостей, залучення до участі у Проєкті широкої аудиторії дітей, підлітків та молоді до 19 років, які мають потяг до літературної творчості та/або бажання висловити свої думки на заявлену тему. Створення інноваційного соціально-важливого культурного продукту – мотиваційної книги творчості на тему успіху всупереч за авторством дітей, підлітків та молоді (до 19 років).

   

    3. ЖУРІ КОНКУРСУ

    3.1. Для визначення кращих робіт Конкурсу (щонайменше 30 робіт) оргкомітетом створюється компетентне Журі, поіменний список членів Журі оголошується після закінчення терміну прийому робіт на Конкурс.

    3.2. Склад Журі затверджується протокольним рішенням оргкомітету Конкурсу.

 

    4. УМОВИ КОНКУРСУ

    4.1. Учасники Конкурсу:

    4.1.1.Основна цільова аудиторія Конкурсу –  діти, підлітки та молодь до 19 років.

    4.1.2. Учасники Конкурсу розподіляються за наступними віковими категоріями:

    –          до 10 років;

    –          11-13 років;

    –          14-16 років;

    –          17-19 років.

    4.1.3.У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України, а також українські діти, які тимчасово знаходяться за межами України.

    4.2. Номінації Конкурсу.

    4.2.1. Конкурс проводиться у 3 номінаціях:

    – Літературний твір (поезія, коротка проза будь-якого жанру та форми: есей, нарис, розповідь, оповідання, інтерв’ю реальне чи уявне, казка тощо). Допускається і вітається одночасно з літературним твором подання візуалу, який розкриває та підсилює тему твору (фото, художні роботи, відео, аудіо тощо).

    – Художній + літературний твір (комікс або серія авторських художніх робіт з авторським текстовим матеріалом на тему Конкурсу).

    – Комп’ютерна презентація.

   

    4.3. Вимоги до Конкурсних робіт:

    4.3.1 Відповідність темі Конкурсу. Робота має представити унікальну історію (або декілька унікальних історій) успішного (або декількох успішних) українців (автор обирає постаті самостійно) з історії або сучасності.

    4.3.2. На Конкурс приймаються оригінальні авторські твори українською мовою.

    4.3.3. Конкурсні роботи подаються в електронному вигляді на е-mail: uspehdiya@gmail.com (літературна робота у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14). До текстових робіт можна додавати аудіовізуальний контент.

    4.3.4. До Конкурсної роботи має бути додана заявка – текстовий файл з інформацією про автора (ім’я, прізвище, контактна інформація (телефон та електронна адреса), коротка творча автобіографічна довідка, анотація, фотографія). Якщо автор має особисті досягнення в галузі, в якій хоче досягти успіху, то може додати до автобіографічної довідки аудіо-візуальний матеріал про себе та свою творчість або досягнення.

    4.3.5. Отримання оргкомітетом Конкурсної заявки вважається згодою учасника на участь у Конкурсі, друк його твору, світлини та інформації про автора.

    4.3.6. Всі твори будуть оцінюватись авторитетним Журі.

    4.4. Терміни подачі матеріалів на Конкурс з 15 липня по 31 серпня 2023 року. Оголошення результатів Конкурсу 15 вересня.

    4.5. Підсумки та нагородження.

    4.5.1. Переможні місця в цьому Конкурсі не визначаються.

    4.5.2. За результатами Конкурсу всі роботи, які відповідають темі та будуть визнані Журі якісними, будуть розміщені на сторінках Проєкту в соціальних мережах.
Їх автори отримають можливість створення авторської сторінки-блогу на веб-платформі Проєкту «Успіх усупереч».

    4.5.3. Мінімум 30 учасників, чиї роботи за рішенням Журі будуть визнані найкращими, стануть авторами першої в Україні мотиваційної книги для дітей «Успіх усупереч», яка вийде в друкованому форматі, як e-Book з текстовими, а також діджиталізованними аудіо й відео матеріалами, а також у вигляді аудіокниги.

    4.5.4. Лімітоване видання накладом 100 примірників отримають учасники Проєкту, чиї роботи будуть опубліковані на сторінках соцмереж, на сайті та в книзі.

    4.5.5. Автори чиї роботи будуть надруковані в книзі, отримають подарунки від організаторів (не пізніше 31 жовтня 2023 року).

    4.5.6. Всі учасники, чиї роботи будуть розміщені на сторінках Проєкту в соціальних мережах, на веб-платформі та в книзі будуть нагороджені дипломами.

Бажаємо успіху!

Scroll to Top