banner

Знайомтесь із творчістю дітей та молоді, знаходьте однодумців та друзів. Станьте частиною цієї творчої спільноти реєструйтесь – на платформі.

2 записів
Мені здається, що я малюю все своє життя. Я маю безліч великих і крихітних скетчбуків. Деякі завжди напоготові в моєму рюкзаку, щоб у мене була змога швидко перенести на папір усе цікаве, побачене навкруги.
2 записів
Я Богдан з Донеччини, мені 11 років. Люблю баскетбол, навчаюся в музичній школі в класі гітари й вокалу, читаю і немного пишу.
2 записів
Я - Ельміра. Мені 15 р., я живу м. Дніпро Я займаюся малюванням з дитинства, іноді пишу вірші та якісь фантастичні історії
2 записів
Владислав Кінзера, Донеччина (Краматорськ), тимчасово в Черкасах Я навчаюсь у Відокремленому структурному підрозділі "Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу ДДМА" за спеціальністю Комп'ютерні науки, щойно перейшов на другий курс. Дуже люблю малювати й працювати у фотошопі. Працюю над власним стилем малювання й створюю дуже чудові роботи. Розвиваюсь у сфері кіно, зокрема в режисурі та драматургії.
2 записів
Привіт! Я Лера Стальніченко, мій псевдонім – Doyorsa! Я студентка, закінчила другий курс КрамФКТД за спеціальністю «Графічний дизайн». До того ж я захоплююсь створенням вебанімації, мрію намалювати мультфільм, видати комікс і написати власну книгу;)
2 записів
Я народився в історичному місті Житомирі. Свій творчий шлях розпочав, коли мені було 11, з тих під пишу і маю певні здобутки.
2 записів
Мені , 12 р., і я з м. Кривий Ріг (Дніпропетровщина) Обожнюю малювати ще з початкової школи! Коли малюю, потрапляю у світ думок, фантазій, відчуттів, спогадів, які передаю на полотні. А ще люблю писати. Це моє нещодавнє захоплення.
3 записів
Я - Мксим з м. Остер (Чернігівщина). Мені 13 років. Я люблю писати, грати на гітарі й ганяти на картингу. Пишу з дитинства, спершу це були казки, потім поезія, останнім часом до душі припала проза.
2 записів
Я киянин, що пишається своїм містом. Захоплююсь Укрзалізницею, пишу вірші. Мені подобається створювати постери, проєкти, які підтримують, мотивують, навчають, допомагають. Я цікавлюсь історією, живописом, театром, хімією, комп’ютерними розробками, графікою та програмуванням.
2 записів
2 записів
Здебська Діана, 16 р., м. Слов’янськ (Донеччина) Я родом із дуже затишного й гарного міста Слов'янська, що на Донеччині. Навчаюсь у 10-А класі ЗОШ №4. Неодноразово була учасницею шкільних олімпіад, регіональних і всеукраїнських конкурсів. З самого дитинства я відчувала пристрасть до читання й музики, які є моїми найбільшими вподобаннями. Книги стали тими вірними друзями, які ввійшли в моє життя, подарували радість і натхнення. І саме ці два захоплення підштовхнули мене до участі в конкурсі "Успіх усупереч". Я вирішила спробувати себе в літературному жанрі, обравши форму написання інтерв'ю. Оскільки музика - це друге моє захоплення, тому героїнею моєї роботи стала видатна українка, яка підкорила музичний Олімп оперної сцени.
2 записів
Мені 15 р., я живу на Кировоградчині. Мрію своє життя пов'язати з театром, пишу вірші.
3 записів
Привіт, я Олег. Я народився на Донеччині й проживав там до 2022 року. Зараз живу на Закарпатті й навчаюся в ліцеї. З дитинства мріяв досягти успіху й зробити щось величне, дуже захоплююся українцями, які змогли стати видатними. Я сумлінно вчуся, займаюся спортом і творчістю, мрію в майбутньому стати успішним українцем, про якого буде говорити світ. А ще я пишу вірші.
4 записів
Я з м. Краматорська на Донеччині. Тимчасово живу в Німеччині. Мені подобається писати вірші й прозу, малювати. Я малюю Манґу й портрети в стилі аніме.
1 записів
Вітаю! Мене звати Даша, мені 16 років. Пишу вірші з дитинства, але так, щоб активно - трохи більше за рік). Сподіваюсь, мої вірші сподобаються тобі, любий читачу, і ти вирішиш й надалі слідкувати за моєю творчістю 💫
0 записів
0 записів
Денис Драгунов, 9 р., м. Київ, тимчасово в м. Брно (Чехія) Я з дитинства захоплююсь музикою, також мені подобається малювати. У нас вдома є фортепіано й маленьким я часто просив матусю відкрити інструмент, щоб спробувати грати. Виходило не дуже вдало, бо я ще нічого не знав про ноти й вміння грати на фортепіано. У 2018 році, коли мені було майже п’ять років, матуся записала мене до Київської дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака й до Державної дитячої хореографічної студії українського танцю «Барвіночок». Відтоді я навчаюсь гри на фортепіано, а також народних танців. Пишаюся тим, що журі музичних конкурсів високо оцінило мою гру на фортепіано. Я лауреат міжнародних і національних музичних конкурсів, володар Гран-прі. У 2019 році почалось моє навчання в гімназії біотехнологій №177 міста Києва, я активний учасник гуртка «Журналістська майстерність» (керівниця гуртка Світлана Бартошко, членкиня НСЖ України).
0 записів
0 записів
0 записів
Мені 11 років, я навчаюсь у Чепелівської гімназії імені Петра Шемчука. Мені цікаво навчатися й дізнаватися про щось нове. Також люблю читати, малювати, танцювати. Я маю багато друзів та однокласників, з якими часто граю в настільні ігри, дивлюся фільми.
0 записів
0 записів
Мені 16 років. У вільний час люблю читати соціально-психологічні новели й пригодницькі романи. Знедавна почала цікавитись історією, мені подобаються історичні фільми та серіали. Люблю викликати в людей усмішку, використовуючи свої творчі навички, допомагати близьким і робити для них приємні речі. Останнім часом підкорюю кулінарію.
0 записів
0 записів
0 записів
Привіт;) Мене звати Надія. Дуже люблю подорожі, мистецтво, книги та хорошу музику. Також граю на фортепіано, вивчаю німецьку мову . Дуже люблю писати . З нещодавніх письменницьких досягнень- мій твір опублікували в журналі;) Сподіваюся, вас зацікавить моя творчість, тож- прошу!)
0 записів
0 записів
0 записів
Микитенко Вікторія, 15 р., м. Гайсин (Вінничина) Я навчаюсь в 11класі, займаюся вивченням англійської мови. Відвідувала гурток народної хореографії, гурток туризму. Люблю природу, тварин, подорожувати та фотографувати. Мрію здобути вищу освіту, працювати в Україні, побачити інші країни. Але найголовніша мрія – наша Перемога.
Scroll to Top