Конкурс відбувся!

А тепер УВАГА!💥ПРОЧИТАЙТЕ 👀
❗ Всі роботи будуть викладатись на сторінках проєкту у соцмережах, отже підписуйтесь, знайомтесь з авторами та їхніми роботами!
Підримайте їх вподабайками! (це важливо, нижче ми розкажемо ЧОМУ)
❗(всі посилання в шапці профілю)

❗ ЖУРІ відбере 30 робіт фіналістів, які будуть надруковані в першій в Україні книзі про успішних українців, авторами яких є діти та молодь. Книга буде надрукована на початку жовтня.

❗ Чи буде Ваша робота відібрана – чекайте повідомлення в соцмережах та на пошті. Якщо буде відібрана – ми Вас ще про дещо попросимо 😊

❗ Всі автори будуть відзначені дипломами! Автори 30 фінальних робіт отримають призи.

❗ І НАЙЦІКАВІШЕ!🎉

10 (десять) робіт, які будуть відзначені ГОНОРАРАМИ обере ЖУРІ.

А ❗ 3 (три) роботи, які будуть відзначені гонорарами ВИЗНАЧЕТЕ ВИ Вашими вподобайками! (по одній з кожної номінації)
(вподабайки рахуються під роботою, викладеною в Телеграм-каналі проєкту, який буде основною платформою публікації робіт. Тож підпишіться на нього 👉(посилання в шапці профілю)
Нагадуємо, за літературну та художню роботу гонорар – 1000 грн., за комп’ютерну презентацію – 500 грн. (якщо Вам немає 18 років гроші перераховуються на карту Ваших батьків або опікунів)

❗ Ми обов’язково ще зустрінемось на творчому онлайн-заході авторів. Він відбудеться в жовтні. Про нього ми повідомимо Вас окремо.

❗ А також всі роботи будуть викладені на веб-платформі проєкту, яка ще в процесі створення, тож про це ми повідомимо пізніше.

Отже, залишайтесь на зв’язочку і слідкуйте за перебігом проєкту!🎉

Scroll to Top